Βιβλιοπωλείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Νέες κυκλοφορίες Φεβρουαρίου

Βιβλιοπωλείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Νέες κυκλοφορίες Φεβρουαρίουlive-in | Η Έξυπνη, Αντικειμενική και Εναλλακτική Ενημέρωση!
Δημοσίευση: 24-02-2014 ώρα 15:38:37

Η αγαπημένη σας πλέον Camilla Lackberg επιστρέφει με ακόμα μία συγγραφική επιτυχία. Η πάλαι ποτέ άγνωστη οικονομολόγος εξελίχθηκε σε μια από τις πιο δημοφιλείς και πολυδιαβασμένες συγγραφείς αστυνομικής λογοτεχνίας. Από σήμερα 24 Φερβρουαρίου κυκλοφορεί και το βιβλίο της με τίτλο «Η γοργόνα».

Δείτε μερικά από τα βιλία που κυκλοφόρησαν το μήνα Φεβρουάριο.

Η γοργόνα - Camilla Lackberg

Συνωμοσία της φωτιάς - Stuart Neville

Eπωφεληθείτε της προσφοράς μας! Αγοράζοντας 3 βιβλία αστυνομικής λογοτεχνίας σας κάνουμε ένα ακόμα δώρο

Ανυπεράσπιστοι φόνοι - Γιάννης Ρεμούνδος

Και τα βουνά μίλησαν - Χοσεϊνί Καλέντ

Το άγγιγμα της αμαρτίας - Φανή Πανταζή

Κλεισμένη πύλη παραδείσου - Μαρία Τζιρίτα

5 ιστορίες για καληνύχτα

Μάικ ο Φασολάκης. Τα όνειρά μου έχουν πλάκα - Μαρί Κυριακού

Για να δείτε περισσότερους νέους τίτλους κάντε κλικ εδώ.

Βιβλιοπωλείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Νέες κυκλοφορίες Φεβρουαρίου νέα, eidiseis, ειδήσεις, news, Βιβλιοπωλείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Νέες κυκλοφορίες Φεβρουαρίου

Σχόλια Αναγνωστών

Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Δείτε ακόμα ...

Φιλο-λογώντας Η ζωή της οθόνης